يكشنبه ۲۶ ارديبهشت ۱۴۰۰ | Sunday 16 May 2021
ورود کاربران | EN | نقشه سایت

ورود به حساب کاربری

نام کاربری
رمز ورود
بخاطر سپردن شما در سیستم

اخبار

khavandiرئیس پژوهشگاه مواد و انرژی فرا رسیدن سال نو را تبریک گفت

دکتر علیرضا خاوندی رئیس پژوهشگاه مواد و انرژی در پیامی آغاز سال ۱۴۰۰؛ آغاز قرن را به ملت عزیز ایران به ویژه جامعه علمی و فناوری تبریک عرض کرد و برای همگی مردم کشور و جهان آرزوی سلامتی نمود.
به گزارش روابط عمومی پژوهشگاه، متن این پیام به شرح زیر است:
 

به نام خداوند مهربان
فرا رسیدن فصل شادی بخش و نشاط آور بهاران و حیات دوباره زمین که نشانه ای از قدرت و رحمت الهی و دلیل آشکار معاد و حیات دوباره آدمیان است را به محضر همه مردم کشور، اساتید، پژوهشگران، دانشجویان و کارکنان پژوهشگاه مواد و انرژی تبریک و تهنیت عرض می کنم و سعادت، سخاوت، سلوک معنوی، سربلندی و سرور، سروری و سلامتی که بهترین هفت سین زندگی است را برای همه آرزومندم.
ما در پژوهشگاه مواد و انرژی ماموریت خود را با محوریت شعار سال؛ «تولید، پشتیبانی و مانع زدایی ها» متمرکز می کنیم و با کمک شما پژوهشگران، فناوران و کارکنان عزیز در پژوهشگاه مواد و انرژی، از توانمندی ها، تجهیزات و امکانات خود استفاده خواهیم کرد تا در جهت پیشرفت فناوری و تبدیل آن به ثروت و کمک به اقتصاد کشور ، حرکت کنیم.
بار دیگر از تلاش های اعضای هیات علمی و کارکنان این پژوهشگاه در سال گذشته قدردانی می کنم و امیدوارم در سال پیش رو نیز با کوشش و تلاش و همفکری  یکدیگر، در عرصه فناوری باعث سربلندی کشور عزیزمان باشیم.

                             راز دل و اندیشه سینه تان معدن حق باد         
                                                علیرضا خاوندی