يكشنبه ۲۶ ارديبهشت ۱۴۰۰ | Sunday 16 May 2021
ورود کاربران | EN | نقشه سایت

ورود به حساب کاربری

نام کاربری
رمز ورود
بخاطر سپردن شما در سیستم

اخبار

16.1.00دید و بازدید مجازی نوروزی رئیس پژوهشگاه مواد و انرژی با کارکنان این پژوهشگاه

مراسم دید و بازدید نوروزی پژوهشگاه مواد و انرژی با حضور دکتر علیرضا خاوندی رئیس و هیات رئیسه این پژوهشگاه به‌طور مجازی برگزار شد.

به گزارش روابط‌عمومی پژوهشگاه، دکتر خاوندی ضمن تبریک سال نو  و اعیاد شعبانیه و همچنین فرارسیدن ماه مبارک رمضان، برای همگی آرزوی سلامتی و موفقیت نمود و ابراز امیدواری کرد که ان شاالله بیماری کرونا از بین برود و با آرامش فکری بیشتری به فعالیت‌هایمان ادامه بدهیم.

وی از زحمات کارکنان پژوهشگاه در سال گذشته قدردانی کرد و گفت: امیدواریم در سال پیش رو با استفاده از تجربیات سال قبل و با توجه به برنامه عملیاتی 1400 بتوانیم گام‌های بزرگ‌تر و مهم‌تری برداریم و در راستای تولید ملی، فعالیت‌های بسیاری در بخش فناوری، پژوهش و پشتیبانی داشته باشیم تا به پیشرفت بزرگتری در پژوهشگاه برسیم.

رئیس پژوهشگاه مواد و انرژی با اشاره به عملکرد پژوهشگاه در سال گذشته گفت: دو نوع عملکرد مدنظر است؛ یکی عملکرد کلی پژوهشگاه که حاصل فعالیت‌های جمعی همه همکاران است و دیگری عملکرد بر اساس وظیفه و فعالیت شما است که در سال گذشته آن را به‌صورت کارنامه ای رصد کردیم و اطلاع رسانی شد تا بتوانید فعالیت‌های خود را در راستا و موازات برنامه عملیاتی بسنجید و نقاط قوت و ضعف خود را بشناسید.

وی خاطرنشان کرد: همه ما می بایست با مشارکت یکدیگر، هر کجا مشکل و مانعی وجود دارد پیدا کنیم و برای پیشبرد اهداف پژوهشگاه آن را بررسی و حل کنیم. هر بخش و یا فردی نیاز به مساعدت بیشتری دارد شرایط آن را مهیا کنیم و در این شرایط بیماری و تحریم،  فعالیت هایمان را منسجم‌تر کرده و در حد توان و تخصص خود وظیفه مان را انجام بدهیم.

دکتر خاوندی در ادامه سخنان خود با تاکید بر بخش تجهیزات در پژوهشگاه، گفت: در سال جاری توجه ویژه‌ای به بخش تجهیزات؛ خرید تجهیزات جدید و یا تعمیر و اصلاح تجهیزات موجود خواهیم داشت و این امر مهم با همکاری و مشارکت همه ما در پژوهشگاه امکان پذیر خواهد شد.

وی تاکید کرد: توجه به تجهیزات پژوهشگاه در راستای استانداردسازی آزمایشگاه‌های پژوهشگاه است که در سال گذشته این فعالیت آغاز شد و امسال می بایست آن را در وضعیت خوبی قرار دهیم.

وی در پایان سخنان خود گفت: در بحث حقوقی در پایان سال گذشته افزایش حقوق کارکنان را داشتیم و در سال جاری همسان سازی حقوق اعضای هیات علمی را خواهیم داشت.

همچنین در این جلسه معاونین اداری، مالی و پشتیبانی، فناوری و پژوهش و تحصیلات تکمیلی به ارائه گزارش عملکرد سال گذشته این معاونت‌ها پرداختند.