دوشنبه ۱۳ آذر ۱۴۰۲ | Monday 4 December 2023
ورود کاربران | EN | نقشه سایت

ورود به حساب کاربری

نام کاربری
رمز ورود
بخاطر سپردن شما در سیستم

اخبار

رئیس پژوهشگاه مواد و انرژی آغاز سال تحصیلی جدید را تبریک گفت

omidvar.9.1401

دکتر حمید امیدوار رئیس پژوهشگاه مواد و انرژی آغاز سال تحصیلی  1402-1403 را به دانشجویان و همچنین دانش آموزان کشور تبریک گفت و برای این عزیزان؛ پرچم‌داران عرصه علم و فناوری کشور آرزوی موفقیت نمود.

به گزارش روابط ‌عمومی پژوهشگاه مواد و انرژی، در پیام دکتر امیدوار آمده است:

بسم الله الرحمن الرحیم

باری دیگر در آستانه شروع سال تحصیلی قرار گرفتیم؛ شروعی جدید در مسیر علم، آموزش، پژوهش و فناوری، حرکتی دوباره اما قوی‌تر همراه با تلاش، بررسی، آزمایش، تحقیق و نوآوری برای رسیدن به هدف؛ شکوفایی اندیشه و رشد و بالندگی در سطوح مختلف زندگی فردی، ملی و عرصه بین المللی، رشدی که به ما فرصت خدمت به جامعه و بشریت می‌دهد و چه حرکتی از این مهم، باشکوه‌تر؟!

هر سالی که از تحصیل یکایکمان می‌گذرد تجربیات علمی‌مان بیشتر و آموزنده‌تر می‌شود، مادامی‌که این تجربیات با آگاهی توام شود نه تنها باعث موفقیت خواهد شد بلکه حیله‌ها و تفرقه‌اندازی دشمنان را نیز بی اثر می‌کند. خدای را شاکریم که دانشجویان و دانش آموختگان فهیم کشورمان به مکر و نفاق دشمنان آگاه هستند و تمام تلاش خود را برای بی اثر نمودن نیرنگ‌های آنان می‌کنند.

اینجانب و دیگر همکارانم در پژوهشگاه مواد و انرژی ضمن تبریک هفته دفاع مقدس و گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان و همچنین قدردانی از تمامی رزمندگان، آزاده‌ها و مردم عزیز کشورمان، فرارسیدن بهار علم و دانش را به تمامی دانشجویان و دانش‌آموزان کشور به‌ویژه دانشجویان این پژوهشگاه تبریک گفته و به دانشجویان جدیدالورود خیرمقدم عرض می‌کنیم.

امیدواریم سال جدید تحصیلی سالی توام با آگاهی و نوآوری باشد و همگی در حوزه علم و فناوری کشور بتوانیم با همکاری و یکدلی و در سنگر علم و آموزش برای کشورمان بجنگیم و آینده‌ای روشن برای مردم کشورمان بسازیم.

از خداوند متعال سلامتی، موفقیت و سربلندی تمامی دانشجویان، اعضای‌هیات علمی و نیز کارکنان پرتلاش پژوهشگاه مواد و انرژی را آرزومندم.

با آرزوی توفیق الهی

حمید امیدوار

رئیس پژوهشگاه مواد و انرژی