دوشنبه ۱۳ آذر ۱۴۰۲ | Monday 4 December 2023
ورود کاربران | EN | نقشه سایت

ورود به حساب کاربری

نام کاربری
رمز ورود
بخاطر سپردن شما در سیستم

اخبار

در هشتمین کنفرانس بین‌المللی زئولیت انجمن شیمی ایران؛

محقق پژوهشگاه مواد و انرژی موفق به کسب عنوان "پوستر برتر" شد

1.7.1402.4

دکتر لیلا محمدی محقق پسادکتری پژوهشگاه مواد و انرژی در هشتمین کنفرانس بین‌المللی زئولیت انجمن شیمی ایران که به میزبانی دانشگاه سمنان و با حضور پژوهشگران این حوزه از کشورهای مختلف برگزار شد، موفق به کسب عنوان "پوستر برتر" شد.

به گزارش روابط عمومی پژوهشگاه مواد و انرژی، هشتمین کنفرانس بین‌المللی زئولیت انجمن شیمی ایران به میزبانی دانشگاه سمنان و در سالن همایش های بین المللی شهید حاج قاسم سلیمانی این دانشگاه آغاز به کار کرد و آئین اختتامیه این کنفرانس با تقدیر از صاحبان مقالات برتر، پوسترهای برگزیده و شرکت‌های فناور برتر، برگزار شد.

در این کنفرانس دو روزه حدود 103 مقاله به صورت پوستر و سخنرانی ارائه شد که با رای هیات داوران در بخش پوستر، مقالات حدیث قائد رحمت، احسان نشان شاهجوئی، لیلا محمدی و مهناز سقانژاد تهرانی، برگزیده اعلام شد.

مقالات دکتر نسترن پارسا فرد و دکتر مجتبی خانپور در بخش سخنرانی برتر شدند.

همچنین در این آئین از شرکت کانسار فناور کارا، شرکت کیمیا کاوان اندیشه و شرکت نانو ترکیب سمن دارا به‌عنوان سه فناور جوان تقدیر شد.

گفتنی است، پوستر مذکور توسط دکتر لیلا محمدی و با همکاری استاد وی؛ دکتر محمدرضا واعظی جز عضو هیات‌علمی پژوهشگاه مواد و انرژی طراحی شده است.

 

1.7.1402 1