پنجشنبه ۹ آذر ۱۴۰۲ | Thursday 30 November 2023
ورود کاربران | EN | نقشه سایت

ورود به حساب کاربری

نام کاربری
رمز ورود
بخاطر سپردن شما در سیستم

آرشیو اخبار تحصیلات تکمیلی

قابل توجه دانشجویان کارشناسی ارشد ورودی 1401:

«لطفاً دقیق مطالعه شود»

از طریق «سامانه اشتراک فایل» پژوهشگاه به آدرس https://myfiles.merc.ac.ir در پوشه پروپوزال 1401 نام رشته خود به نام خانوادگی و نام شما، یک فلدر ساخته شده است؛ نسبت به ثبت پروپوزال خود حداکثر تا 1402.05.10 (براساس آیین‌نامه وزارت علوم) اقدام نمایید. 

لازم به توضیح است نام کاربری و رمزعبور دانشجویان در سامانه اشتراک فایل پژوهشگاه همان نام کاربری و رمزعبور اینترنت شما می باشد. در صورت فراموشی رمز به واحد IT پژوهشگاه مراجعه نمایید.

**دقت نمایید: علاوه بر ثبت پروپوزال در سامانه اشتراک فایل به صورت موازی تا 1402.5.10 نیز بایستی این پروپوزال در «سامانه پذیرش» به آدرس https://paziresh.merc.ac.ir ثبت و پس از تایید استاد راهنما به کارتابل کارشناس تحصیلات تکمیلی ارجاع شده باشد تا امکان دفاع از پروپوزال به صورت تجمیعی داشته باشید. **

راهنمای ثبت پروپوزال در سامانه پذیرش در آدرس https://www.merc.ac.ir/images/postgrad/Forms/propozal.pdf موجود است. در صورت مشکل در ورود اولیه به سامانه پذیرش به آدرس این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید آقای مهندس حاج عبدالعلی ایمیل ارسال نمایید. (ارسال شماره دانشجویی، نام، نام خانوادگی، مقطع و رشته)

**پیشنهاد می شود از هم اکنون به ساخت یوزر سامانه پذیرش اقدام نمایید و اقدام زودتری نسبت به ثبت در سامانه پذیرش صورت گیرد.**

بر اساس برنامه ریزی های صورت گرفته این تاریخ قابل تمدید نمی باشد.

تاریخ دفاع از پروپوزال به صورت تجمیعی، پس از بررسی پژوهشکده و اساتید، متعاقباً اعلام خواهد شد.

  • نیازی به نسخه پرینت شده پروپوزال تا زمان اعلامی (پس از دفاع تجمیعی) نمی باشد.
  • در این مرحله نیازی به دریافت امضا از اساتید راهنما و مشاور نمی باشد.
  • فرم پیشنهاد پروژه (فرمت پروپوزال) در بخش «آیین‌نامه‌ها، دستورالعمل‌ها و فرم‌ها» بخش «فرم های کارشناسی ارشد» سایت http://pg.merc.ac.ir موجود است. نام فایل word را به نام خانوادگی انگلیسی خود تغییر دهید.

در صورت عدم ثبت در تاریخ مذکور، از ثبت نام دانشجو در مهر 1402 ممانعت به عمل می آید و از دریافت کلیه خدمات آموزشی بهره مند نخواهد شد.

زمان دفاع تجمیعی احتمالاً هفته آخر مرداد یا هفته اول شهریور خواهد بود؛ دانشجویان آمادگی کامل جهت دفاع داشته باشند.

سرکارخانم سروشمهر با شماره تماس 9-36280040-026 داخلی 166 پاسخگوی سوالات احتمالی شما هستند.